ʻŌpaeʻ ula

Halocaridina rubra .................... 90 Kč / ks

velikost nabízených jedinců ~> 1cm

_____________________________________________________________

Pokud si chcete koupit krevetky, věnujte prosím nejprve pozornost nárokům a specifikům: Chov.

Veškeré objednávky budou vyřizovány individuálně přes e-mail: Kontakt.

_____________________________________________________________

Krevetky a ostatní zboží bude možné si osobně vyzvednout po předchozí domluvě v Milevsku (případně někdy i v Českých Budějovicích, Tábor, Písek, Praha). Pokud nemáte možnost si krevetky či příslušenství osobně vyzvednout, je možné se individuálně domluvit na zaslání službou České pošty "Balík do ruky" - v tomto případě bude k ceně připočteno poštovné a balné + dobírka.

Reklamace:

Při zasílání krevetek Českou poštou se reklamace vztahuje pouze na úhyny krevetek způsobených přepravou. Reklamace musí být zaslána na e-mail v den dodání zásilky neprodleně po otevření balíku. Na pozdější reklamace způsobené nevhodnou manipulací, nevhodným chovem a dalšími faktory, které nemohu ovlivnit nebude brán zřetel. Při reklamaci uhynulých krevetek po doručení bude vyžadováno okamžité fotografické zdokumentování úhynu v nerozbaleném akvarijním sáčku, v některých případech i zaslání uhynulých krevetek zpět na adresu provozovny. Reklamace bude řešena vrácením peněz či náhradním zasláním nových krevetek (dle dohody a mého uvážení). Při zasílání je požadováno vyzvednutí balíku s krevetami v den dodání Českou poštou. Při pozdějším vyzvednutí zásilky nemůže být garantováno přežití krevetek. Při osobním převzetí si můžete vše v klidu prohlédnout a případné nesrovnalosti budou na místě řešeny.

Pokud máte v některých informacích nesrovnalosti či další dotazy kontaktujte mě promím přes e-mail: akvahomolka@seznam.cz

AkvaHomolka

Příroda k tobě.